Portal jeszcze nie istnieje, zostanie włączony wkrótce.

Pozdrawiam
pcdeb.pl

[SPRZEDAM] Uk?ady FLASH sprzedam, zaprogramuj?.

Sprzedam, kupię, wymienię, oddam.
Awatar użytkownika

Autor tematu
pcdeb.pl
Administrator
Kontaktowanie:

Re: [SPRZEDAM] Układy FLASH sprzedam, zaprogramuję.

Post autor: pcdeb.pl » 1 mar 2016, o 17:43

Niestety aktualnie brak.
ownCloudusługi internetowe pod kontrolą
http://retro.68k.plretro sprzęt do /Amiga/Atari/C64/

igomoka

Post autor: igomoka » 12 cze 2016, o 07:20

Poszukuję zaprogramowany układ: PMC 39LV040-70JCE. Proszę podać cenę

Awatar użytkownika

Quarz
czasem tu zaglądam
Kontaktowanie:

Post autor: Quarz » 12 cze 2016, o 10:00

Witam,
igomoka pisze:Poszukuję zaprogramowany układ: PMC 39LV040-70JCE. Proszę podać cenę
mam odpowiednik - Winbond W39V040BPZ - tego układu w obudowie PLCC-32
=====================
1. GENERAL DESCRIPTION
The W39V040B is a 4-megabit, 3.3-volt only CMOS flash memory organized as 512K ×8 bits. For flexible erase capability, the 4Mbits of data are divided into 8 uniform sectors of 64 Kbytes. The device can be programmed and erased in-system with a standard 3.3V power supply. A 12-volt VPP is required for accelerated program. The unique cell architecture of the W39V040B results in fast program/erase operations with extremely low current consumption. This device can operate at two modes, Programmer bus interface mode, Low pin count (LPC) bus interface mode. As in the Programmer interface mode, it acts like the traditional flash but with a multiplexed address inputs. But in the LPC interface mode, this device complies with the Intel LPC specification. The device can also be programmed and erased using standard EPROM programmers.
-------------------------
[ W39V040B jest 4 - megabit, 3.3-wolta tylko pamięć typu flash CMOS zorganizowaną jako 512K × 8 kawałków. Dla elastyczny wymaż zdolność, 4Mbits z danych jest podzielić się na 8 jednolitych sektorów 64 Kilobajtów. Urządzenie może zostać zaprogramowane i jest wymazane w - system z standardowy 3.3 zasilacza V.
12 - wolta VPP jest wymagany dla przyspieszonego programu. Unikalna architektura komórki W39V040B wywołać szybki program / wymaż operacje z niezmiernie niską aktualną konsumpcją. To urządzenie może działać w dwóch trybach, trybie interfejsu autobusu Programisty, Niski rachunek szpilki (LPC) jedzie autobusem tryb interfejsu. Jako w trybie interfejsu Programisty, to działa jak tradycyjny błysk ale z wejściami adresu multiplexed. Ale w trybie interfejsu LPC, to urządzenie przestrzega Intel LPC specyfikacji. Urządzenie może też zostać zaprogramowane i jest wymazane używaniem standardowych programistów EPROM. ]
=====================
Mam też czym to zaprogramować, ale tzw. "wsad" muszę mieć dostarczony (lub wskazany w internecie) przez zainteresowanego.

Zwracam uwagę na różnice w programowaniu obu układów (w użytkowaniu/odczycie różnic NIE MA - do czego ta pamięć ma być?)
======================
GENERAL DESCRIPTION
The Pm39LV040 is a 4 Mbit 3.0 Volt-only Flash Memories. These devices are
designed to use a single low voltage, range from 2.7 Volt to 3.6 Volt, power supply to perform read, erase and
program operations. The 12.0 Volt VPP power supply for program and erase operations are not required. The devices
can be programmed in standard EPROM programmers as well.
---------------------------
[ Pm39LV040 jest 4 Mbit 3.0 Wolta - tylko pamięci typu flash. Te urządzenia są zaprojektowany, by użyć pojedynczego niskiego napięcia, zasięgu od 2.7 Wolta do 3.6 Wolta, zasilacza, by zagrać przeczytać, wymaż i operacje programu.
12.0 Wolta zasilacz VPP dla programu i wymazuje operacje nie jest wymagany. Urządzenia może zostać zaprogramowany w standardowych programistach EPROM również. ]
=====================

Pozdrawiam

P.S. Koszt - wraz z przesyłką - mogę podać via PW.
Tłumaczenie tekstu z j. angielskiego na j. polski pochodzi z 'automatu'.

igomoka

Post autor: igomoka » 13 cze 2016, o 17:11

wysłałem wiadomość na PW

Awatar użytkownika

Quarz
czasem tu zaglądam
Kontaktowanie:

Post autor: Quarz » 13 cze 2016, o 22:15

igomoka pisze:wysłałem wiadomość na PW
Do kogo? Do mnie nic nie dotarło.

Awatar użytkownika

Quarz
czasem tu zaglądam
Kontaktowanie:

Post autor: Quarz » 18 cze 2016, o 11:22

Quarz pisze:
igomoka pisze:wysłałem wiadomość na PW
Do kogo? Do mnie nic nie dotarło.
Odebrałem, przeczytałem, odpowiedziałem. Będę miał PMC Pm39LV040-70JCE

ODPOWIEDZ