Forum pcdeb.pl zostanie wkrótce przeniesione na nową domenę forum.68k.pl, dzięki jednemu z użytkowników.

Pozdrawiam
pcdeb.pl

Lenovo G580 potrzebny Bios

Autor tematu
donald86
czasem tu zaglądam

Re: Lenovo G580 potrzebny Bios

Post autor: donald86 » 21 maja 2015, o 14:03

włąśnie nie mam dostępu do oscyloskopu jak i karty diagnostyczej, Musze sobie zakupić
Jak "próbę zwarciową" mam zrobić??

Autor tematu
donald86
czasem tu zaglądam

Post autor: donald86 » 28 maja 2015, o 07:32

koledzy, Jak już mówimy o kartach diagnostycznych do laptopa to co można kupić??
Na allegro jest badrzo duża rozbierzność cenowa a na wygląd to samo.
Znalazłem coś takiego, co o tym myślicie??Zdiagnozuje coś tym, czy szkoda kupować??
http://allegro.pl/karta-diagnostyczna-p ... 22643.html
Proszę o opinie.

Awatar użytkownika

mhj
Łikendowicz
Kontaktowanie:

Post autor: mhj » 28 maja 2015, o 16:48

powiem tak jedyne karty kt. mogę polecić to - karta do sprawdzenia gniazda pamięci oraz gniazda cpu reszta moim zdaniem to lipa brak jest dobrych uniwersalnych jedynie dedykowane do konkretnego modelu lub producenta. szkoda kasy lepiej zainwestować nawet w tanie oko

Autor tematu
donald86
czasem tu zaglądam

Post autor: donald86 » 28 maja 2015, o 21:51

Tak włąśnie myślałem, że te karty to nic nie wartają. W sumie to mam do komutweów stacionarnych na PCI i używąłem parę razy ale to co mi pokazała karta, to wiedziałem zanim sciągnołem obudowę z paczki. Dzięki za pomoc.
P.S. dalej mam tego Lenovo na stole, Narazie nie mam za bardzo czasu i pomysłu do niego, Teraz myślę nad gnazdem Cpu, czy tam czasem nie ma wady. Tylko nie mam jak sprawdzić,
Widziałem gdzieś takie prcesory z didamy, na sprawdzenie gniazda, ale nie wiem gdzie kipuć.

ODPOWIEDZ