Forum pcdeb.pl zostanie wkrótce przeniesione na nową domenę forum.68k.pl, dzięki jednemu z użytkowników.

Pozdrawiam
pcdeb.pl

TOSHIBA L50-B-1P1 BIOS

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
mhj
Łikendowicz
Kontaktowanie:

TOSHIBA L50-B-1P1 BIOS

Post autor: mhj » 1 sty 2016, o 18:45

witam potrzebny jest bios do TOSHIBA L50-B-1P1 oznaczenie płyty dablidmb8e0 rev_e

Awatar użytkownika

Autor tematu
mhj
Łikendowicz
Kontaktowanie:

Re: TOSHIBA L50-B-1P1 BIOS

Post autor: mhj » 6 sty 2016, o 18:36

Potrzebny dokładnie do S50-b PSPQEE nie działa od PSKT4E jak by co znalazłem bios ale z hasłem jak by ktoś potrafił usunąć hasło to mogę podesłać na pw

Awatar użytkownika

Quarz
czasem tu zaglądam
Kontaktowanie:

Post autor: Quarz » 7 sty 2016, o 09:31

Witam,
gdzie to hasło jest w pliku, czy pojawia się w lapku po fleszowaniu tym wsadem?

Pozdrawiam

Awatar użytkownika

Autor tematu
mhj
Łikendowicz
Kontaktowanie:

Post autor: mhj » 7 sty 2016, o 11:24

tak haslo pojawia sie przy pr. wejscia do biosu

Awatar użytkownika

Quarz
czasem tu zaglądam
Kontaktowanie:

Post autor: Quarz » 7 sty 2016, o 13:03

mhj pisze:tak haslo pojawia sie przy pr. wejscia do biosu
To w takim przypadku nie wsad jest winien, a mały układ flash EEPROM na MoBo lapka.
Wiele o tym napisano na stosownych stronach WWW - poszukaj sobie.
Ale, IMHO, jak o tym nie wiesz, to znaczy, iż lepiej nie zabieraj się za to - by nie "uśmiercić" na dobre tego lapka.

Awatar użytkownika

Autor tematu
mhj
Łikendowicz
Kontaktowanie:

Post autor: mhj » 7 sty 2016, o 13:27

w tej toshibie jest owszem 24c08 ale to nie w nim jest pass tylko w u18 25QH64 czyli bios to nie lenovo czy dell z bizne. to tylko toshiba klega chyba nie wie o jakim laptopie rozmawiamy, pozatym laptop byl bo zalaniu i zwarciem po naprawie okazalo sie ze bios jest ff szukalem wsadu i tylko na tym mam obraz aczkolwiek jest pass znalazlem inny wsad tylko ze na innym laptop botuje sie przechodzi posta na debug ale nie podnosi grafiki pisac dalej ???

Awatar użytkownika

Quarz
czasem tu zaglądam
Kontaktowanie:

Post autor: Quarz » 7 sty 2016, o 14:05

mhj pisze:w tej toshibie jest owszem 24c08 ale to nie w nim jest pass tylko w u18 25QH64 czyli bios to nie lenovo czy dell z bizne. to tylko toshiba klega chyba nie wie o jakim laptopie rozmawiamy, pozatym laptop byl bo zalaniu i zwarciem po naprawie okazalo sie ze bios jest ff szukalem wsadu i tylko na tym mam obraz aczkolwiek jest pass znalazlem inny wsad tylko ze na innym laptop botuje sie przechodzi posta na debug ale nie podnosi grafiki pisac dalej ???
A po co? Skoro - co widzę - masz z tym zasadnicze problemy (a to tylko świadczy o lekceważeniu swego interlokutora).

Awatar użytkownika

Autor tematu
mhj
Łikendowicz
Kontaktowanie:

Post autor: mhj » 7 sty 2016, o 14:17

nie lekceważę rozmówcy ;) i warto najpier wsprawdzic z kim sie rozmawia a nie od razu wyciagac wnisoki typu "Ale, IMHO, jak o tym nie wiesz, to znaczy, iż lepiej nie zabieraj się za to - by nie "uśmiercić" na dobre tego lapka." ok jak cie urazilem to napisze w nowoczesnym polskim języku "sorki", może zostańmy przy temacie bo robi się offtop

ODPOWIEDZ